Akcja DOTYKAM=WYGRYWAM  w Salonie Bielizny Kamoni

  We wrześniu wystartowała 11. edycja kampanii DOTYKAM=WYGRYWAM, która otwiera nową dekadę dbania o zdrowie piersi. Cieszymy się, że możemy być po raz kolejny jej częścią. W tym roku hasło przewodnie kampanii jest nieco przewrotnie sformułowane – jak to się stało, że zapomniałaś o swoich piersiach? A my wraz z organizatorami akcji apelujemy – pamiętaj o ich zdrowiu! Wcześnie wykryte zmiany są w 98% uleczalne! Dlatego tak ważne jest regularne samobadanie. Razem z inicjatorami akcji DOTYKAM=WYGRYWAM gorąco Was do tego zachęcamy. Warto zawalczyć o swoje zdrowie.

  A jak Ty możesz dołączyć do tej kampanii? Po prostu przyjdź do naszego salonu bielizny w Zielonej Górze, przy ul. Pod Filarami 2 i przynieś swój stary, za mały, za duży czy zniszczony biustonosz. W zamian za wrzucenie go do kosza reCYClingowego otrzymasz prezent od naszego sklepu – kupon rabatowy w wysokości 20 zł na nowy, świetnie dopasowany stanik marki Panache. To świetna okazja do sprawdzenia, czy twoje biustonosze są nadal dobrze dobrane i zakupu nowego. My Ci w tym z przyjemnością pomożemy i doradzimy najlepsze rozwiązanie.

  Do końca października zbieramy biustonosze w naszym Salonie przy ul. Pod Filarami 2 w Zielonej Górze i mamy nadzieję, że pomożesz nam wypełnić nasz kosz reCYClingowy, bo działamy w dobrym celu! Zebranymi podczas akcji biustonoszami zajmie się firma Wtórpol, która ponownie wprowadzi bieliznę do obiegu, dając jej tym samym drugie życie. Środki uzyskane z tego procesu Wtórpol przekaże na wsparcie działań stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny oraz Fundacji Wsparcie na Starcie – zdrowe piersi. Czekamy na Ciebie i Twoje staniki w naszym salonie bielizny!

  Dlaczego warto robić regularne samobadanie piersi?

  W Polsce rak piersi jest najczęstszym nowotworem złośliwym u kobiet. Zastanawiamy się jak to się dzieje, że ulegamy presji ich bezustannej oceny przez innych? Zamiast zadbać o to, by były zdrowe, przejmujemy się tym, że ktoś uważa je za zbyt małe, zbyt duże, za mocno lub za słabo eksponowane… Jedenasta edycja kampanii, w której bierzemy udział, symbolicznie zaczyna nową dekadę w postrzeganiu kobiecych piersi przez same kobiety. Piersi to nie własność publiczna czy wyznacznik kobiecego „wyglądać albo nie wyglądać”. Celem działań kampanii DOTYKAM=WYGRYWAM jest to, aby kobiety kompleksowo dbały o swoje piersi wykonując regularne samobadanie i nosząc dobrze dopasowane biustonosze, a źle dobrane oddały do reCYClingu.

  Przynieś swój niekoniecznie dobrze dopasowany biustonosz do naszego salonu bielizny Kamoni, odbierz od nas prezent – 20 zł zniżki na biustonosz marki Panache i pozwól nam dobrać ci idealny stanik. Zapewniamy Cię, że wybór u nas jest przeogromny! A my po prostu zadbamy o Twój komfort.

  Więcej o kampanii dowiesz się na stronie www.dotykamwygrywam.pl

  Podobne wpisy