PROFESJONALNY BRAFITTING

  Co to jest brafitting?

  brafitting
  PROFESJONALNY BRAFITTING 3

  Brafitting to słowo pochodzące z angielskiego w wolnym tłumaczeniu rozdzielamy to na:

  • Bra – biustonosz
  • fitting – dopasowywanie

  Reasumując brafitting to dopasowywanie biustonosza do biustu. Dokładniej do kształtu i rozmiaru piersi a także sylwetki kobiety.

  70% polek uważa że posiada słynne 75B, w rzeczywistości wychodzi całkiem inaczej. Dlaczego mamy źle dobrany biustonosz? Przecież 75B to przeciętny rozmiar. Otóż nie Drogie Panie to jest mit, który niestety króluje u nas już długo. Każda z nas ma inny rozmiar, inną sylwetkę. Źle dobrany biustonosz przede wszystkim niszy nasz kręgosłup, to jest jeszcze gorsze niż chodzenie bez biustonosza. Wbijające się w skórę fiszbiny, odciskające się ramiączka, czy też zwisający lub wylewający się biust. To wszystko jest oznaką źle dobranego biustonosza.

  Aby prawidłowo dopasować biustonosz musimy zrobić dokładne pomiary siebie, obwodów w biuście jak i pod biustem.  Po tym możemy zaczynać dalszą cześć doboru biustonosza. Ważne jest też aby stanik dobrze leżał a to już zależy od naszej postury. Mimo że po wymiarach powinno nam wyjść przykładowo 65D w rzeczywistości może być ciut inaczej, u jednego producenta lepiej trzymać biust będzie inny rozmiar. Dlatego ważne jest mierzenie, sprawdzanie każdego modelu stanika który nam się podoba. Nie można wybierać na oko, jeżeli chcesz poczuć komfort.

  W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór producentów tj.(Samanta, Nipplex, Simone Pérèle, Naturana, Chantelle, Passionata, Panache, Nessa, Ewa Bien, Implicite, Dama Kier, Selmark, Anita, Freya, Sloggi, Endorfinella, …) jak i rozmiarów. Miseczki od A do J od 65 aż do 100. Zatem mamy w czym wybierać i doradzać. Posiadamy też biustonosze specjalne dla mam karmiących piersią jak i również Pań spodziewających się swoich pociech. Natomiast jeżeli chodzi o modele naszych biustonoszy to dzielimy je na kategorie: gładkie, półusztywniane, push-up, usztywniane, z odpinananymi ramiączkami, bardotki i balkonetki, miękkie, do dekoltów (plunge), sportowe, duże rozmiary.

  Naturalnie szeroki zakres barw jak i wzorów wszelkiego rodzaju koronki.

  Jeżeli chcesz sprawdzić swój biust, dobrać odpowiedni biustonosz, ujędrnić swój biust czy też odciążyć kręgosłup to serdecznie zapraszam do naszego salonu lub konsultacji telefonicznej/online. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie dla twoich problemów.

  brafitting blog

  Podobne wpisy