Salon Kamoni Kupiecka 13Jesteśmy na rynku już ponad 9 lat!

  Naszą działalność rozpoczęliśmy w czerwcu 2014 roku. Tym samym otwierając salon bielizny damskiej Kamoni w Zielonej Górze.

  Salon początkowo mieścił się w Galerii Grafitt w samym centrum Zielonej Góry, przy ulicy Bohaterów Westerplatte.

  Przetrwaliśmy bardzo trudny dla nas wszystkich czas pandemii Covid. W związku z tym iż Galerie handlowe były przymusowo zamykane. Przenieśliśmy się na zielonogórski deptak w fantastyczne miejsce pełne uroku i zielonogórskiej historii pod filary. W związku ze stałym rozwojem firmy oraz poszerzaniem oferty produktowej w listopadzie 2023 roku przenieśliśmy się na większy punkt mieszczący się również na deptaku w Zielonej Górze. Od 22 listopada 2023 roku nasz salon z bielizną damską mieścić się będzie przy ulicy Kupieckiej 13.

  Dzięki profesjonalnym szkoleniom posiadamy i dalej poszerzamy wiedzę w zakresie profesjonalnego brafittingu (dobierania bielizny damskiej). Poparte certyfikatami i zdobytą wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem.

  Prawdopodobnie jest to jedyny salon w województwie lubuskim z tak szerokim asortymentem, idealnej na każdą okazję bielizny damskiej oraz profesjonalnym brafittingiem.

  Dzięki szybkiemu rozwojowi naszego salonu,  już we wrześniu 2014 uruchomiliśmy nasz sklep internetowy dostępny pod adresem https://kamoni.eu.

  Salon Kamoni Kupiecka 13 Monika

  Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

  W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem e-mail sklep@kamoni.eu lub telefonicznie pod numerem +48 509 404 723.

  Serdecznie zapraszamy!

  Załoga sklepu oraz właścicielka

  Monika Skrzypińska
  Kamoni.eu